Contact Us.

Perumahan dan Hartanah Selangor Sdn. Bhd. (874168-M)

d/a Lembaga Perumahan dan Hartanah Selangor
Tingkat 5 Podium Utara,
Bangunan Sultan Salahuddin Abdul Aziz Shah,
40503 Shah Alam, Selangor Darul Ehsan.

Office Phone: 03-5524-0233 | Facsimile: 03-5524-0243
Email: support@phssb.com
http://www.phssb.com

Waktu Urusan : Isnin - Jumaat
8.00 pagi - 5.00 petang

PPR Kota Damansara, Tingkat Bawah, Blok C,
Jalan Pekaka 8/1, Pusat Bandar Sungai Buloh,
47810 Petaling Jaya, Selangor Darul Ehsan.

Office Phone: 03-6150-4334

Waktu Urusan :
Isnin - Jumaat : 8.30 pagi - 5.00 petang
Sabtu : 8.30 pagi - 1.00 petang

PPR Kg. Baru Hicom, Tingkat Bawah, Blok A,
PPR Kg. Baru Hicom, Jalan Bukit Belimbing 26/38,
40400, Shah Alam, Selangor Darul Ehsan.

Office Phone: 03-5101-9241

Waktu Urusan :
Isnin - Jumaat : 8.30 pagi - 5.00 petang
Sabtu : 8.30 pagi - 1.00 petang

General Manager

Nazmi B Osman
Registered Valuer / Registered Estate Agent
Mobile: 019-273-8283
Email: nazmi@phssb.com / nazmiosman@yahoo.com

Staff

Haslina Binti Hassan
Account Executive
Mobile: 019-338-9007
Email: haslina@phssb.com

Rahimah Binti Yusof
Valuation Executive
Mobile: 013-711-3026
Email: rahimah@phssb.com

Fadhilah Binti Abdul Razak
Auditor (Pengurusan PPR Hicom)
Mobile: 017-961-6924
Email: ilahfadhil@phssb.com

Hafiz Noor Bin Ibrahim
Admin Executive
Mobile: 013-949-0987
Email: hafiz_noor@phssb.com

Norshariza Binti Noran Ibrahim
Valuer Executive
Mobile: 019-3228140
Email: shariza@phssb.com

Alfi Syahr Bin Mohamad Sahban
Property Management Executive (Pengurusan PPR Kota Damansara)
Email: alfi@phssb.com

Muhammad Fakaruddin Bin Mat Youb
Senior Technician (Pengurusan PPR Kota Damansara)
Email: fakaruddin@phssb.com

Nur Hidayah Binti Mat Salleh
Account Clerk (Pengurusan PPR Hicom)
Email: dayah@phssb.com

Muhamad Syukri Bin Mujib
Account Clerk (Pengurusan PPR Kota Damansara)
Email: syukri@phssb.com

close Close

Last update: 24/04/2014
  PHSSB User Menu

Home
Subscribe via Email
Member Login (Close For Maintenance)
form Member Registration (Close For Maintenance)
mail Contact Us
mail Staff WebMail
processPurchase / Rent Online Registration (Close For Maintenance)
Download form here and return to us at
support@phssb.com
  or
fax to : 03-55240243
Get PDF Reader HERE

  Network
Get Connected!
fb
FB
blog
LPHS
blog
SelangorKu

Perumahan dan Hartanah Selangor Sdn. Bhd. (PHSSB)

  • As a Property Advisor
  • Help to promote property
  • Plan, Develop and Implement Property Management

2011 Copyright © Perumahan Dan Hartanah Selangor Sdn. Bhd.